Ahóóój!

Poďte objaviť krásy Malého Dunaja

O nás

Zapožičiavame kanoe a vodácku výstroj a taktiež ponúkame prepravu lodí a osôb. Po dohode vám kanoe dovezieme na vopred dohodnuté miesto štartu a tak isto aj odvoz z vášho cieľa. Zapožičiavame kanoe vlastnej výroby “Dunajka” a kanoe Apache. Kanoe sú 3 mieste.

Sme rodinná firma a pôsobíme od roku 2009.

Viera Jurašková
Read More
Ustretovost a vybavenie hodnotim velmi kladne 👍🏻 k clnu sa da vypozicat aj barel, plavacia vesta a pod.
Pavol Gabriel
Read More
Skvelý ľudia, super komunikácia, ďakujeme. Ustretovost a vybavenie hodnotim velmi kladne 👍🏻 k clnu sa da vypozicat aj barel, plavacia vesta a pod.
Alzbeta Kacerova
Read More
TOP akcia! 😍 .... Treba skúsiť! Zamilujete si to 🤩
Miroslava Jánošíková
Read More
Uzasne miesto, laskavi a ochotni ludia ❤
Gabriela Sarkova
Read More
Veľmi sme boli spokojní, ústretoví ľudia, dobré lode aj vybavenie.
Vladimír Vraník
Read More
Veľmi ochotný majiteľ so synom, skvelý zážitok a super služby. Ďakujem, určite si to zopakujeme aj nabudúce...
Vladimir Magula
Read More
Sympatická požičovňa s priateľským a ochotným personálom, výborná skúsenosť.
Radka Scitna
Read More
Spolocnost splavma vedie uzasny clovek, ktory sa vyzna a je velmi vtipny. Velmi radi sme si od neho pozicali lode a vzdy sme cakali co smiesne z neho vypadne Odporucam na pozicanie lodi. Miesto je to super, je tu ohnisko, latrina a molo na pristavenie lodky.

Sme členmi OZ Klub Malý Dunaj

Snažíme sa, aby bol Malý Dunaj čistou riekou. V lete pravidelne zbierame a odnášame odpad z miest na lúkach pri vode, okrem toho organizujeme aj čistenie rieky priamo z kanoe.

Robíme pre verejnosť akcie ako Dušičkový, či Trojkráľový splav. Úspešne sme zvládli organizáciu Vodáckeho plesu. Našou najväčšou aj najkrajšou akciou je Malodunajský vodácky maratón. V roku 2019 sme začali organizovať Veľké čistenie Malého Dunaja a práve vďaka rozsiahlej vodáckej komunite sa nám v priebehu jedného dňa podarilo vyčistiť 74 riečnych kilometrov.

Chceme, aby ľudia vedeli ako sa treba na vode, ale aj pri vode správať. Našim cieľom je viesť ľudí k športu, aktívnemu tráveniu voľného času, ale zároveň nezabudnúť na prírodu a ochranu životného prostredia.